často kladené dotazy - FAQ

Nabízím vedlejšák. Jak jej mám umístit na vedlejšáky.cz?

Klikněte na odkaz nabízím vedlejšák. V prvním kroku vyplňte fromulář popisu Vámi nabízené pracovní pozice a vyplňte své kontaktní údaje. Ve druhém kroku vše zkontrolujte a ve třetím kroku odešlete inzerát ke zpracování.

 

Kolik stojí podání inzerátu na vedlejšáky.cz?

Inzerce pracovních nabídek je bezplatná, zdarma.

 

Za jak dlouho po odeslání se inzerát objeví na vedlejšáky.cz?

Pokud ze zadané e-mailové adresy inzerujete poprvé, Vaše pracovní nabídka bude nejprve zkontrolována administrátorem a poté nejpozději v průběhu druhého pracovního dne od odeslání publikována. Všechny další inzeráty se stejnou e-mailovou adresou zadanou do kontaktních informací pak již budou publikovány okamžitě.

 

Jak dlouho je inzerát na vedlešáky.cz publikován?

Každý inzerát má platnost 60 dní. Poté je automaticky smazán. Prodloužení platnosti inzerátu není možné, pokud chcete mít inzerát aktivní i po uplynutí této doby, musíte inzerát podat znovu.

 

Je možná administrace již publikovaného inzerátu?

Ano, inzerát je možno kdykoliv bezplatně editovat, případně smazat (resp. deaktivovat), a to prostřednictvím odkazů, které obdržíte v e-mailové zprávě s potvrzením o vložení inzerátu.

 

Nemůžu najít svůj inzerát, i když ihned po publikování byl normálně dostupný.

Je možné, že Váš inzerát porušuje Všeobecné podmínky inzerce na serveru vedlejšáky.cz a proto byl administrátory smazán.